Lesson Prices

Every new students first goes through a one hour evaluation where we will get to know each other, establish some goals for the lessons, run you through some skills tests, take video, work on your technique, and finally at the end we can properly make a game plan for improvement going forward.

Evaluation: $125 (there is a $25 discount for buying a package)

30 minute lessons

5- $350

10- $600

15- $750

60 minute lessons

5-$575

10- $1000

IMG_0033.JPG
 
IMG_0036.JPG